دانلود آهنگ جدیدclose
بیدار کردن کندالینی
زمان جاری : دوشنبه 29 مهر 1398 - 9:35 قبل از ظهر
نام کاربری : پسورد : یا عضویت | رمز عبور را فراموش کردم


ارسال پاسخ
تعداد بازدید 14468
نویسنده پیام
ata02 آفلاین

تیم مدیریت
ارسال‌ها : 65
عضویت: 21 /2 /1393
تشکرها : 65
تشکر شده : 79
بیدار کردن کندالینی
قبل از بیدار سازی کندالینی باید 7 چاکرای اصلی شما کاملا باز باشه
كنداليني يك انرژي زنده است و مي داند چگونه خودش را كنترل كند. او مي انديشد. اگر شما يك دانه را در زمين بگذاريد، اين دانه مي داند چگونه رشد كند، بالا بيايد، مواد مغذي را از خاك بگيرد، در سر راه خود خاك را كنار بزند و سنگها را دور بزند. كنداليني هم اينگونه است. او زنده است و مي داند كه چه كاري بايد انجام بدهد. كنداليني منبعي از علم، عشق، دلسوزي و توجه است. او اقيانوسي از بخشش است.
وقتي كه كنداليني بيدار مي شود بالا مي آيد و از مراكز انرژي شما مي گذرد. او مادر شماست. او همه چيز را درباره شما مي داند. او بسيار آگاه و پاك است. از هر مركزي كه عبور مي كند مشكلات آن مركز را مي داند و شروع به اصلاح آن مركز مي كند، تا آن را باز نمايد. با آزاد شدن انرژي كنداليني هيچ مشكلي براي شما پيش نمي آيد.طريقه بيدار كردن انرژي كنداليني (انرژي مادري )

اين خيلي مهم است كه در طول تمرين، آرام و راحت بنشينيد. مي توانيد روي زمين يا روي صندلي بنشينيد. منظور از \"مادر\" در جملات زير ، مادر كنداليني ماست و مي توان به جاي آن گفت : خدايا .

1- دست راست را روي قلب خود مي گذاريم و مي پرسيم،(خدايا ) مادر: آيا من روح پاك خود هستم؟
(3 بار تكرار می كنيم)

2- دست راست را روي سمت چپ شكم خود (درست زيردنده ها) مي گذاريم و مي پرسيم: (خدايا) مادر: آيا من استاد خود هستم؟
(3 بار تكرار می كنيم)

3- دست راست را روي سمت چپ قسمت زيرين شكم خود (نزديك مفصل ران مي گذاريم و مي گوئيم: (خدايا) مادر: لطفاً حقايق را در من بيدارنما
(6 بار تكرار می كنيم)

4- دست خود را دوباره روي سمت چپ شكم خود مي گذاريم و با اعتماد به نفس كامل مي گوئيم: (خدايا) مادر: من استاد خود هستم .
(10 بار تكرار می كنيم)


5- دست خود را دوباره روي قلب خود مي گذاريم و مي گوئيم: (خدايا) مادر : من روح پاك خود هستم .
(12 بار تكرار می كنيم)


6- دست خود را روي قسمت چپ گردن (محل اتصال گردن و شانه ها) قرار مي دهيم و گردن را به سمت راست مي چرخانيم و مي گوئيم: (خدايا) مادر: من گناهكار نيستم .
(16 بار تكرار می كنيم)


7 - دست راست را روي پيشاني قرار مي دهيم و مي گوئيم:(خدايا) مادر: من همه را مي بخشم.
(همه را براي همه چيز ببخشيد و از صميم قلب 1 بار، اين جمله را تكرار كنيد)


8 - دست راست را پشت سر مي گذاريم و سر را بطرف عقب (باتكيه به دستتان تا جائيكه مي توانيد) مي بريم و مي گوئيم:
(خدايا) مادر: لطفاً اگر اشتباهي كرده ام مرا ببخشيد
(1 بار تكرار می كنيم)


9 - كف دست راست را بالاي سرمان قرار مي دهيم (انگشتان بطرف عقب و بالا كشيده شده باشند) با كمي فشار ملايم در جهت عقربه هاي ساعت مي چرخانيم و مي گوئيم :(خدايا) مادر: لطفاً انرژي مادري را در من بيدار كن . لطفاً خودآگاهي ام را بمن بدهيد.
(7 بار تكرار می كنيم)

در اين لحضه با انجام مراحل فوق اين انرژي (كنداليني) درون شما بيدار گرديده و شما به خود آگاهي خود رسيده ايد، براي تداوم و تقويت اين انرژي شما به روزي دو بار تمرين (مديتيشن-مراقبه) احتياج داشته باشید

امضای کاربر : مردم اشتباهات زندگی خود را روی هم میریزندو از آن غولی می سازند که نامش “تقدیر” است
چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 11:09
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
تشکر شده: 2 کاربر از ata02 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: yeganeh & aloneinthedark &
yeganeh آفلاینارسال‌ها : 882
عضویت: 3 /6 /1394
محل زندگی: تهران
تشکرها : 295
تشکر شده : 1001
پاسخ : 1 RE بیدار کردن کندالینی
این تمرین به نام بیدار کردن انرژی مادری هم نام دارد و این تمرین 5 الی ده دقیقه با توجه به اینکه به افکار خود (یک نه ساده ) میگویید و در حالت بی فکری انجام می دهید .
تنها شرط رسیدن به آگاهی بدون فکر (سکوت ) و باز شدن مسیر انرژی کندالینی بخشیدن خود و دیگران است
تمرینهای هم هست که ابتدا و انتهای مدیتیشن باید انجام بدهید
اون هم پنج تمرین که باید انجام بشه و طریقه بالا آوردن انرژی کندالینی را یاد می دهد
که در ابتدا و انتهای مدیتیشن بسیار مفید است که خودتان کندالینی خود را بالا ببرید :
1.
دست چپ را کم کم بالا می آوریم در حالیکه دست راست را در جهت عقربه های ساعت به دور آن می چرخد (کف دستها در همه حال بطرف بدن باشند ) حرکت ادامه می دهیم تا بالای سر میرسیم (به حالت نشسته هستید )
2.
جهت گردش دست باید به سمت چرخش عقربه های ساعت باشد

3،4.
سپس با دو دست گره ای فرضی می زنیم در بالای سر تا انرژی کندالینی در بالای سر متوقف شود
این عمل سه بار تکرار کنید
بار اول یک گره ،بار دوم دو گره ، بار سوم سه گره می زنیم
5.
بعد از بالا آوردن کندالینی بهنگام آغاز مدیتیشن و بعد از پایان آن ،اقدام به زدن بندن ( کمان )میکنیم .
برای این کار دست چپ را روی زانوی چپ قرار می دهیم کف دست رو به بالا و نوک انگشتان به طرف پایین - بعد دست راست را از روی دست چپ (مفصل ران ) حرکت می دهیم و بر می گردانیم این عمل یک بار حساب میشود و ما باید این عمل را هفت بار تکرار کنیم

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 12:55
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
 تشکر شده: 1 کاربر از yeganeh به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: ata02 /
ghgh آفلاینارسال‌ها : 25
عضویت: 5 /11 /1394
محل زندگی: thran

تشکر شده : 7
پاسخ : 2 RE کندالینی
ببخشید.باانرژی کندابینی میشه چیکارکرد مثلا مثل تله کینزی یا به درد دیگه ای میخوره

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 15:56
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
yeganeh آفلاینارسال‌ها : 882
عضویت: 3 /6 /1394
محل زندگی: تهران
تشکرها : 295
تشکر شده : 1001
پاسخ : 3 RE بیدار کردن کندالینی
انرژی کندالینی چیست؟قویترین انرژی موجود در عالم فیزیکی است که برای بیدار ساختن و کنترل آن تمرینات زیاد و عبادات بی دریغ لازم است. کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده است. بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است
کمی در مورد کندالینی بدانید


انرژی کندالینی چیست؟قویترین انرژی موجود در عالم فیزیکی است که برای بیدار ساختن و کنترل آن تمرینات زیاد و عبادات بی دریغ لازم است. کندالینی انرژی پنهانی است که در نهاد انسان قرار داده شده است. بزرگترین و قویترین انرژی روحانی یا همان نیروی حیات است که ما انسانها و عالم ما را خلق کرده است.
قدرتمندترین انرژی خانه جهان هستی در وجود شما و سراسر گیتی به سر می برد.
جایگاه کندالینی در چاکرای ریشه است که شما را به زمین وصل می کند.
نامهای دیگر آن » آتش کندالینی» Kundalini Fire و » افعی نور» Serpent of Light است که بدن را تصفیه کرده و نیروی شفابخشی است که هر دردی را درمان می کند.
انرژی کندالینی با آگاهی بیدار می شود. آگاهی از وجود خود و درک جریان هستی. این انرژی به صورت پنهان ( یا ماری که چمبره زده و خواب است) در زیر استخوان دنبالچه و در دهانه مقعد (چاکرای ریشه) خوابیده است و منتظر فرصتی برای برخاستن می باشد.انرژی کندالینی در همه نوع بشر وجود دارد اما نه به مقدار یکسان و قوی ترین انرژی فرا طبیعی است.بیشترین اطلاعات درباره کندالینی از هندوستان سرچشمه گرفته و علم پزشکی امروز در حال بررسی و مطالعه این انرژی حیات بخش است.کندالینی در زبان سنسکریت به معنی » مونثی که حلقه زده» می باشد. معنای آن این است که انرژی کندالینی یک انرژی مونث است که انسان را به اصل و زادگاه خود برمیگرداند. انرژی قدرتمند و آرامش بخشی است که به ماری چمبره زده تشبیه شده است. وقتی شما از نظر روحی تکامل پیدا می کنید این انرژی آهسته آهسته از روی جایگاهش در چاکرای ریشه برخاسته و و مانند ماری به سمت بالا می خزد و سر راه خود از همه چاکراها عبور کرده آنها را یکایک با قدرت خود باز می کند. این انرژی ماورای طبیعه به بالای ستون مهره ها سفر کرده همه نقاط آن را ترمیم می کند و در نتیجه همه چاکراها را به سرحد قدرت خود می رساند.انرژی کندالینی حاصل رسیدن به «خود آگاهی» است که این فرایند با چرخه خورشید و انرژی مذکر خورشید منظم می شود. انرژی کندالینی تنها انرژی حیات نیست بلکه انرژی جن_سی نیز هست. اما این انرژی جن_سی قدرت ترمیم ذهن- جسم و روح را داراست.

علائم بیدار شدن کندالینی:

بیدار شدن این انرژی سبب تغییرات عمده ای در زندگی خواهد شد که شما را قادر خواهد ساخت دید وسیعی پیدا کنید و به نهایت خلاقیت و انرژی دست یابید. کندالینی منشا خلاقیت در عالم است. به این ترتیب خواهید توانست آرزوهای خود را به واقعیت تبدیل کنید.

بیدار شدن کندالینی همراه با تجربیات عجیب و احساسهای جدید است از جمله سوزش و سوزن سوزن شدن زیر پوست مانند وقتی که یک دسته مورچه روی پوست راه می روند . ممکن است حس کنید موجودی از شما بالا می رود- همچنین خارشهای پوستی و لرزش عضلات- گرفتگی غضلات و ضعف شدید بدنی از برخی علائم آن هستند.ممکن است صداهای عجیبی بشنوید که از دوردستها می آید یا صدای فرشتگان نگهبان خود را بشنوید که با یکدیگر یا شما صحبت می کنند.فشار عصبی روی شما بیش از هر زمان دیگری خواهد بود و برای همین است که اکثر داوطلبان از خیر آن گذشته و تصور می کنند که مدیتیشن و یوگا هیچ کمکی به کاهش استرس آنها نکرده است!! در حالیکه به جای مهمی رسیده اند و کندالینی در حال تکان خوردن و بیدار شدن است.
ممکن است سوزش یا سوزن سوزن شدن در ناحیه چاکرای ششم ( میان دو ابرو) یا چاکرای هفتم ( فرق سر) حس شود.

به یاد داشته باشید که کندالینی اصولا یک انرژی بسیار داغ و پرحرارت است و ممکن است احساس گرگرفتگی شدید و گرم شدن ناگهانی و بی دلیل به شما دست دهد.
حتی ممکن است در جریان باز شدن چاکراها دچار استفراغ یا اسهال بدون دلیل شوید که ماهها طول بکشد.

برخاستن کامل انرژی کندالینی ممکن است برای برخی ماهها طول بکشد و برای برخی سالها. وقتی کندالینی کاملا بر می خیزد و روی دم خود می ایستد سرش در چاکرای هفتم قرار دارد و همه چاکرای قبلی را گشوده است. تا زمانیکه همه چاکراها پاکسازی نشده باشند و مسیر عبور کندالینی باز نشده باشد امکان بیدار شدن کامل آن وجود ندارد. به همین جهت است که ممکن است مدتهای طولانی بگذرد تا تمام آلودگیهای یک چاکرا تخلیه شود.

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 18:13
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
yeganeh آفلاینارسال‌ها : 882
عضویت: 3 /6 /1394
محل زندگی: تهران
تشکرها : 295
تشکر شده : 1001
پاسخ : 4 RE بیدار کردن کندالینی
اولین نشانه های بیدار شدن کندالینی در فرد این است که انرژی به سرعت در بدن گردش می کند و در مرحله اول مشکلات فیزیکی و یا بیماریهای جسمی را شفا می دهد. در مرحله بعدی بدن به طور غیر ارادی حرکت می کند. اندامها دچار شوک می شوند و لرزشهای بدن افزایش می یابد. ماهیچه ها دچار گرفتگی و انقباض می شوند. خاطرات به سرعت در ذهن روان می شوند. اگر در این مرحله انرژی کندالینی با ذکاوت کنترل نشود- انسان طعمه مار درونی اش خواهد شد. انرژی کندالینی پس از این مرحله کنترل انسان را به دست میگیرد بلکه بدنش آرامگاه انرژی کندالینی و تمام انرژی هاش موجود در کاسموس ( جهان چند بعدی) می شود.

علائم بعدی از این قرار هستند- فرد شروع به انجام فعالیتهایی می کند که قبلا هیچ تجربه یا آگاهی از آنها نداشته است مانند سخن گفتن به زبانهای خارجی یا نا شناخته - انجام رقصهای باستانی و یا کارهایی که از انسان معمولی ساخته نیست- مانند پرواز کردن یا نفس نکشیدن و ...

همان طور که هر نعمتی را انسان درست نگهداری نکند به مرور زمان فاسد میشود کندالینی نیز این گونه است و اگر انسان مراقبت و نگهداری و بهینه سازی نکند به مرور مضر شده و اسیب خواهد رسانید. همانند میوه ای که در هوای گرم میگندد. در مرحله آخر بیداری کندالینی اگر این انرژی مهار و آزاد نشود و مقدار اضافی آن از بدن به انواع مختلف مانند ورزش یا ازدواج و ایجاد روابط جنسی سالم و غیره مصرف نشود به دلیل شدت یافتن حرکت انرژی در بدن و افزایش سرعت گردش آن سلولهای بدن واکنش نشان داده و مواد سمی بیشتری آزاد می کنند که سبب اختلال در قلب و مغز خواهد شد . البته همانطور که گفتیم این علائم پایدار نیستند و ممکن است در یک هفته فقط چند بار ظاهر شوند ولی آنچه مسلم است جنگیدن با این مار درونی و رام کردن آن کاری همیشگی است و اگر فرد یک لحظه دچار سستی شود توسط کندالینی اسیر خواهد شد- این البته در شرایطی است که فرد موفق شده باشد انرژی درونی اش را در مراحل اول و دوم تحت کنترل بگیرد و به دام کاسموس نیفتاده باشد.

دام کاسموس : Cosmos Trap

کاسموس یا جهان چند بعدی برای بشر نا شناخته است چرا که بشر فقط می تواند با آنچه می بیند ارتباط برقرار کند. جهانهای موازی و ابعاد وسیع نامرئی که در اطراف ما در جریان هستند نیز مانند جهان ما دارای سکنه و موجودات مختلفی هستند. این موجودات را بیشتر شرح خواهیم داد(شامل فرشتگان - جنیان و پریان - مخلوقات اتری و یا گازی شکل و انرژی های مختلف که در فرکانسهای مختلف زندگی می کنند)

فردی که انرژی کندالینی را در وجودش بیدار می کند به معنی آن است که دارد پل ارتباطی بین بدن خودش و سایر مخلوقات عالم می سازد. این پل از جنس انرژی است و بدن فرد را با موجودات نا شناخته و انرژیهای مثبت و منفی مرتبط می کند. که اگر از موجودات مثبت مانند روح عرفا و امامان و فرشتگان و غیره استفاده کند بسیار سریع به تکامل خواهد رسید.

تکنیکهائی هستند که میتوانند به انسان کمک کنند جلوی ورود و خروج این انرژیها را به بدن خودش بگیرد و علاوه بر آن بتواند این انرژیها را از هم جدا کند. همانطور که مشخص است غالب انرژیهایی که در کاسموس در جریان هستند از نوع الهی و معنوی هستند اما در تعادل با انرژیهای سیاه و منفی هستند. زیرا که زیاد بودن یکی باعث کاهش قدرت دیگری و فروپاشی خلقت میشود.

کسی که کندالینی را بیدار می سازد باید در محدوده بدن خود حصاری ذهنی برای جلوگیری از نفوذ انرژیهای منفی ایجاد کند این کار را بیشتر با یاد خدا و کمک گرفتن از فرشتگان و روح های بزرگ و سفیران نور و انرژیهای مثبت و تکرار اسامی محافظت کننده خداوند و سوره هائی مانند فلق و ناس که در قران کریم امده است ایجاد میکنند. درغیر این صورت فرد این ریسک را نیز می پذیرد که بدنش با انواع انرژیهای سیاهی آلوده شود - آنکه خیلی در این زمینه پیشرفت کرده باشد فقط قادر خواهد بود با تمرینهای منظم و تمرکز حواس- مرتب بدن و روح خود را خالص کند - و اگر حتی لحظه ای دچار درنگ شود این موجودات وجودش را پر خواهند کرد. از این رو کسانی که کندالینی را بیدار می کنند باید با تکنیکهای ایجاد حصار و دفع انرژیهای منفی اطلاعات و توانائیهای کافی داشته باشد. بعنوان مثال پیامبر اسلام را پیر زنی با خواندن و فوت کردن در گره های نخی و انداختن آن به ته چاه طلسم کرد که پیامبر اسلام به بستر بیماری افتاد اما با نازل شدن سوره فلق و خواندن آن توسط پیامبر اسلام آن طلسم باطل شد!
در غیر این صورت و در صورت عدم استفاده انسان از این تکنیکها انسان نخواهند توانست زندگی عادی داشته باشند و به طور مداوم تحت فشارهای زیادی هستند که از سایر ابعاد بر آنها وارد می شود خواهد گردید.


روشن شدن : Enlightenment

در این مرحله به اصطلاح می گویند که فرد روشن شده است و قادر است انرژی ها را ببیند و یا حتی افکار را بخواند و ...مغزش وسعت یافته به جهانهای دیگر وصل شده است.

رسیدن به این مرحله شامل تلاشهای فراوانی است که باید دائم حواسش به کل کائنات جمع باشد- اغلب افرادی که در تاریخ به این مرحله رسیده اند به دلیل جمع نبودن حواس و عدم تمرکز به سرچشمه خلقت و ضعیف بودن برای کنترل این انرژی درمانگر دچار انحراف گشته اند زیرا هر چقدر که قدرت بیشتری داشته باشند کنترل آن هم سخت تر خواهد بود. از جمله افراد مشهوری که به این درجه رسیده اند می توان به بودا - ویوکاناندا - کریشنا مورتی - Osho مسیح ، بزرگان اسلامی عرفای اسلامی حلاج و غیره اشاره کرد ....

مشکل اساسی کندالینی این است که می تواند انسان را دچار جن زدگی کند بدون آنکه انسان از آن با خبر باشد. جن زدگی عموما به این شکل است که فرد چیزهایی می بیند که سایرین قادر به دیدن آن نیستند- اگرچه بعضی از شما ممکن است تصور کنید که این یک هدیه خداوندی است و کسانی که این چیزهای را می بیند افراد برگزیده هستند- اما حقیقت این است که آنچه فرد می بیند و گزارش می دهد در اصل اوهامی است که در ذهنش جریان دارد و هیچ کدام اتفاق نیفتاده است ولی باز به چشم آن فرد دیده می شود. چطور؟ زیرا قادر نبوده کندالینی را به درستی هدایت کند و خودش طعمه افکار و انرژیهای منفی کاسموس گشته است. به این مشاهدات "توهم" یا Hallucination می گویند.جن زدگی گاهی هم به شکل انجام مراسم برای جنیان مخصوصی است که این قدرتهای خارق العاده را به انسان هدیه می کنند. در افرادی که به دام نفس می افتند و سقوط میکنند این سقوط برای افراد با انرژی ازاد شده کندالینی شدیدتر است زیرا که انرژی و میل به انجام فعالیتها در آنها بیشتر بوده و اگر این انرژی زیاد برای امور خیر و الهی صرف نشود به همان اندازه در راه امور منفی و شر مصرف شده و نتایج منفی شدیدی به بار خواهد اورد

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 18:21
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ghgh آفلاینارسال‌ها : 25
عضویت: 5 /11 /1394
محل زندگی: thran

تشکر شده : 7
پاسخ : 5 RE کندالینی
چه نوع انرژی هست که خطروضرری نداره ومانندانرژی کندالینی

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 18:43
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ata02 آفلاین


تیم مدیریت
ارسال‌ها : 65
عضویت: 21 /2 /1393
تشکرها : 65
تشکر شده : 79
پاسخ : 6 RE بیدار کردن کندالینی
انرژی چی

امضای کاربر : مردم اشتباهات زندگی خود را روی هم میریزندو از آن غولی می سازند که نامش “تقدیر” است
چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 19:08
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
 تشکر شده: 1 کاربر از ata02 به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: yeganeh /
yeganeh آفلاینارسال‌ها : 882
عضویت: 3 /6 /1394
محل زندگی: تهران
تشکرها : 295
تشکر شده : 1001
پاسخ : 7 RE بیدار کردن کندالینی
این توضیح باید داده بشه که انرژی کندالینی همان انرژی حیات که نامهای دیگرش انرژی الهی ،انرژی چی و یا انرژی کی
می باشد .

چهارشنبه 07 بهمن 1394 - 21:36
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
 تشکر شده: 1 کاربر از yeganeh به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: ata02 /
tinnayi آفلاینارسال‌ها : 15
عضویت: 7 /12 /1397
محل زندگی: Urumiye
تشکرها : 1

پاسخ : 8 RE بیدار کردن کندالینی
یوگاکارکردن هم نقشی دربیداری کندالینی داره یانه؟

سه شنبه 07 اسفند 1397 - 18:01
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
rahman آفلاین


کارآموز 0=0
ارسال‌ها : 61
عضویت: 28 /10 /1396
تشکرها : 24
تشکر شده : 18
پاسخ : 9 RE بیدار کردن کندالینی
نقل قول از tinnayi
یوگاکارکردن هم نقشی دربیداری کندالینی داره یانه؟

بله تاثیر داره

جمعه 17 اسفند 1397 - 15:00
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
 تشکر شده: 1 کاربر از rahman به خاطر این مطلب مفید تشکر کرده اند: tinnayi /
tinnayi آفلاینارسال‌ها : 15
عضویت: 7 /12 /1397
محل زندگی: Urumiye
تشکرها : 1

پاسخ : 10 RE بیدار کردن کندالینی
نقل قول از rahman
نقل قول از tinnayi
یوگاکارکردن هم نقشی دربیداری کندالینی داره یانه؟

بله تاثیر داره
ممنونم


پنجشنبه 23 اسفند 1397 - 10:52
نقل قول این ارسال در پاسخ گزارش این ارسال به یک مدیر
ارسال پاسخبرای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


پرش به انجمن :


تماس با ما | بیدار کردن کندالینی | بازگشت به بالا | پیوند سایتی RSS